Halloween trochu jinak – spodní prádlo pod každý kostým

Halloween není jen dětským svátkem, kdy se koledují sladkosti. Halloween je svátkem veselí, tajemné atmosféry, dobrého jídla a tematických kostýmů. V Česku ho neslavíme stejně jako v anglicky mluvících zemích, přesto i u nás má své fanoušky. Patříte mezi ně i vy? Doplňte svůj kostým o tematické spodní prádlo u Halloweenských modelů se slevou 10%.

Oslavte Halloween se vším všudy

Temná noc, měsíc zahalený mraky a černé kočky toulající se po střechách. U vchodů vyřezávané dýně a místo světel zapálené svíčky. Stoly se prohýbají pod náporem lahůdek a pochutin. Ať už to jsou chipsy, želatinové žížalky nebo děsivé nápoje s plovoucíma očima. I takhle vypadá oslava Halloweenu. Víte, co chybí? Pořádný kostým!

Kostým si žádá pozornost

Halloweenský kostým svůdné čarodějky nebo děsivé ježibaby? Možná byste raději oblékla žhavou čertici nebo super ženu. Jedno je jisté. Kostým netvoří jen vršek, ale také spodní prádlo.

Halloweenské kalhotky pod každý kostým

Značka Meméme má plno variant a střihů. Halloweenskou kolekci vybavila dvěma střihy. Tanga a klasické kalhotky. Jsou vysoce elastické, takže dokonale zvýrazní vaše křivky a padnou vám jako ulité. Kalhotky jsou střižené laserem a ušité plochými švy. Nikde nic neodstává a všechno sedí, jak má. Kalhotky jsou díky tomu pohodlné a švy nikde netlačí.

Zaujměte originálním potiskem

Prožijte Halloween jako jednu velkou párty a vsaďte na vhodné spodní prádlo. Dýní a koček už bylo dost. Co byste letos řekli na sexy čarodějku obklopenou netopýry? Originální potisk kalhotek vás jen tak neomrzí. Nadchne vás i příští rok.

Tip pro pány

Přemýšlíte, jak oslavíte Halloween se svou drahou polovičkou? Věnujte jí sexy halloweenské kalhotky, které navodí tu správnou atmosféru a doplní každý kostým. Bonus navíc: Kalhotky jsou jeden z posledních kousků, které uvidíte na halloweenské afterparty. Vybírejte pečlivě.