Hugo Boss – luxusní značka, kterou nově zakoupíte i u nás

Jsou značky, které není nutné představovat. Během doby si totiž vytvořily natolik velké jméno, že je zná prakticky každý. A právě takovou je i německá značka Hugo Boss. Její historie by vydala na celovečerní film a díky své síle a kvalitě produktů si v módním průmyslu vybudovala jméno, které milují zákazníci po celém světě. A nás těší, že nově tuto značku můžeme nabídnout i v našem obchodě.

Hugo Boss – módní značka s dlouhou historií

Hugo Boss je německá módní značka se sídlem v Metzingenu, kterou v roce 1924 založil Hugo Ferdinand Boss. Nejdříve značka vyráběla oblečení pro všeobecné účely, ale dlouho její růst nevydržel, protože společnost kvůli finanční situaci v Německu zbankrotovala. Nicméně se rychle vrátila do rozjetých kolejí, k čemuž pravděpodobně nejvíce přispělo to, že před druhou světovou válkou a v jejím průběhu firma vyráběla uniformy pro příslušníky SA, HJ a později také pro vojáky a důstojníky Wehrmachtu a pro ostatní státní složky včetně SS. Sám Hugo Boss byl členem nacistické strany a množství práce a vyšší tržby vedly k expanzi společnosti. Nic to ale nezměnilo na tom, že po skončení druhé světové války musel Hugo Boss zaplatit vysokou pokutu, navíc nemohl volit a podnikat.

Když roku 1948 Hugo Boss zemřel, pro značku to byla velká ztráta, ale udržela se na trhu a hlavní důraz zaměřila na pánskou módu. Vysoká kvalita produktů, precizní zpracování i pečlivost se firmě vyplatila a rychle si podmanila módní trh. Začala spolupracovat také s dalšími společnostmi a dobrým krokem bylo též sponzorování slavných sportovců. Dnes je luxusní značka Hugo Boss jednou z předních módních společností na světě a jisté je, že právem. Na prvním místě je pro ni spokojený zákazník, kterému nabízí vše důležité – prvotřídní kvalitu, dokonalost produktů i celkovou eleganci.

Hugo Boss a VIP prádlo

Nabídka produktů značky Hugo Boss je opravdu velká. Můžete si tak zakoupit nejrůznější druhy oblečení, bot, brýlí, parfémů a doplňků. A protože vám rádi nabízíme prvotřídní kvalitu, rozhodli jsme se, že nově naši nabídku pro pány rozšíříme právě o značku Hugo Boss. Můžete se tak těšit například na pánské boxerky, které jsou nepostradatelnou součástí šatníku téměř každého muže. A jelikož boxerky Hugo Boss patří k vůbec nejoblíbenějším produktům této společnosti, věříme, že nám ve skladu dlouho nevydrží. Navíc nově zařazujeme i nabídku pánských triček a ponožek Hugo Boss, které jsou trendy a poptávka po nich mnohdy předčí samotnou nabídku.

Značku Hugo Boss jsme v naší nabídce doposud neměli. I proto doufáme, že vás tato novinka potěší a pánové budou nadšení z kvality, kterou jim Hugo Boss nabízí. A protože je nám jasné, že o tom, co pánové nosí, tak trochu rozhodují také ženy, i dámy jim tak budou moci dopřát módní značku, která jde ruku v ruce se špičkovou kvalitou. Proto vás zveme do VIP prádla, přijďte k nám přivítat luxusní značku Hugo Boss a poznejte její plusy na vlastní kůži.