Nezmeškejte náš výprodej plavek a nakupte se slevou až 80 %

Léto ještě zdaleka nekončí a my už jsme si pro vás připravili výprodej plavek. A o tom, že je opravdu pořádný, vás hned přesvědčíme. Koupit si totiž můžete dámské i pánské plavky známých značek se slevou až neuvěřitelných 80 %.

Plavky využijete kdykoliv během roku

Koupě plavek na poslední chvíli? Proč ne! Stihnete je jistě pořádně využít nejen ve stávající sezóně, ale třeba také v zimě, když vyrazíte za teplem nebo kdykoliv během roku v krytém bazénu. Nemluvě o tom, že i otužování je hitem poslední doby. Nebo se klidně také můžete s předstihem připravit na následující letní období a využít tak možnost pořídit si plavky s opravdu výraznou slevou.

Na své si přijdou dámy i pánové   

A co jsme si pro vás připravili? Na své si jistě přijdou všechny dívky a ženy, protože naše nabídka osloví každou dámu. Rozdílné střihy a různé barvy vám určitě zamotají hlavu a možná neskončíte jen u jedné varianty. Najdete u nás plavky dvojdílné, ale také velmi rafinované jednodílné. Oba druhy mají bezesporu své výhody. Plavky vcelku skvěle zakrývají některé nedostatky, oproti tomu ty dvojdílné rychleji schnou a lépe se v nich opálíte. Svou jednodílnou dokonalostí vás určitě nadchnou plavky Jolidon nebo si doslova zamilujte plavky Fantasy z naší nové kolekce Salina. Konečný výběr vždy závisí na vás, proto si vyberte slušivé plavky, které vám padnou, a hlavně vám udělají radost.

A myslíme samozřejmě také na muže, protože i oni jsou rádi, když jim to u vody sluší a v plavkách se cítí pohodlně. Mohou si u nás koupit například pohodlné plavky Henderson šortkového střihu s kapsami a pohodlnou gumou, boxerkové plavky Umbro za neuvěřitelnou cenu nebo kraťasové plavky z rychleschnoucího materiálu od značky Diesel.

A slevou až 80 % nekončíme

Pokud jste si mysleli, že výprodejové slevy až 80 % na plavky je všechno, co vám nabízíme, máme pro vás dobrou zprávu. Tou je, že při nákupu nad 1 000 Kč máte od nás ještě navíc dopravu zdarma. Nic vám tak nebrání si pořídit klidně více kousků plavek, které vám budou dělat radost nejen v této sezóně, ale kdykoliv během roku. Ale pozor, plavky si raději vyberte rychle, jelikož naše zásoby se tenčí, tak ať nemusíte později litovat, že jste výprodej nestihli dostatečně využít.

Věříme, že jsme vám touto nabídkou udělali radost. Je před námi ještě mnoho krásných teplých dní a my vám za celý tým přejeme, ať si je hlavně ve zdraví a co nejlépe užijete.