Padnoucí valentýnské prádélko vám přivezeme zdarma

Valentýn se blíží a s ním i touha koupit své drahé polovičce něco osobního, krásného. Nejlépe něco, co si užijete spolu při hezkých chvílích. Jak ale vybrat to správné?

Nesedí a tlačí

Svůdné prádlo je častým dárkem mužů pro své milované. Problém je, když velikost nesedí. Něco odstává, jindy to tlačí. Tady se to nepříjemně zařezává a tady to škrábe. Místo sexy dračice tak získáte mrzutou ženu, která se v prádle necítí, neustále se ošívá a v konečném výsledku to ani nevypadá tak dobře, jak jste si představovali.

Dámy jsou nešťastné

Druhotným jevem je mrzutost žen, které nepadnoucí prádelko dostaly. Snadno si tak vyvodí, že jsou příliš tlusté, nebo by naopak měly být víc tlusté nebo mají moc malá nebo naopak velká prsa.

Vyhněte se trablům hned

Asi se shodneme, že výběr prádélka je týmový sport, kterého se účastní oba partneři. Partnerka si vše vyzkouší a vzhled vyberete společně. Jak ale koupit padnoucí prádlo, aniž by o něm partnerka věděla? Pak už to není žádné překvapení. Máte pravdu.

Překvapte padnoucím prádlem

Vymysleli jsme vychytávku, kterou oceníte jak na Valentýna, tak po celý rok. Náš Wishlist usnadní nákup vám všem. Díky němu si vybíráte pouze z kousků, které vaše drahá polovička ověřila a ví, že jí padnou.

Jak Wishlist funguje?

Jednoduše navštivte Wishlist a vložte do něj kousky, které se vám líbí. Aby to mělo smysl, sledujte i velikost. Naplňte svůj seznam podle libosti. Až skončíte, nechte drahou polovičku, ať si seznam prohlédne a lehce vám z něj objedná cokoli, co se jí bude líbit. Výsledkem je krásný dárek, který nadchne vás oba. Prádélko padne jako ulité a vy si užijete příjemný večer.

Objednejte si prádélko v ceně nad 700 korun a svěřte objednávku do rukou České nebo Slovenské poště. Balíček vám přijde zdarma. Akce trvá pouze od 8. 2. 2021 do 14. 2. 2021.