Black Friday týden s 20% slevou je tu! Kdy jindy můžete nakoupit lépe, než právě teď?

Listopad je tu a s ním i jeden z nejoblíbenějších a zároveň nejšílenějších dnů v roce – BLACK FRIDAY!

Letos vychází na pátek 26. listopadu a opět to bude jízda, jak se patří. Aby nebylo až tak složité vybrat nejlepší prádlo pro sebe, pro své blízké nebo třeba pyžamo pod vánoční stromeček, přichystali jsme pro vás Black Friday slevy na celý týden!

Vyplatí se to?

Možná to bude znít jako klišé, ale rozhodně ano! Máme pro vás totiž 20% slevu na všechno! Přesněji řečeno získáte 15% slevu na veškeré nezlevněné zboží a dalších 5 % je připraveno pro registrované zákazníky do takzvané pokladničky na příští nákup – nezapomeňte se tedy při nakupování přihlásit.

Už máte vánoční dárky? Ne? Tak zbystřete! My už jsme na Vánoce připraveni a ve skladech toho máme opravdu hodně. Takže si na své přijdou nejen dámy, ale samozřejmě i pánové. V Black Friday týdnu můžete vybírat nejenom z velmi pohodlného prádla, provokativního, ale i takového, které je přímo stvořené pro podzimní a zimní noci. K získání slevy navíc nepotřebujete žádný slevový kód, slevu získáte automaticky na veškeré nezlevněné zboží!

Během Black Friday můžete výhodně pořídit také nejoblíbenější a zároveň unikátní produkt!

Ptáte se, o co se jedná? No přeci o naprosto dokonalou podprsenku s novodobou technologií 3D Spacer! A čím je tak unikátní? Nový dvouvrstvý hladký materiál odvádí pot od těla, je vysoce prodyšný, a tak neuvěřitelně lehký, že se mnohdy nejedna žena vyděsí, že si podprsenku snad ani neoblékla. Velkou výhodou je, že poprsí není nijak stlačováno, naopak se podprsenka vytvaruje podle prsou a vytvoří krásný dekolt. 3D Spacer je ideální volbou pro ženy, které chtějí svému poprsí dopřát odpočinek, ale přitom si zachovat svůj sex-appeal. Pořídit tento skvost se slevou se běžně nestává, takže Black Friday je jednoznačně nejlepší den roku pro pořízení podprsenky 3D Spacer.

Ať už budete dělat radost nákupem sobě, mamince, tatínkovi, partnerce nebo partnerovi, přejeme vám příjemné nakupování z pohodlí domova. A jako bonus jsme pro vás připravili dopravu zdarma při nákupu nad 1 000 Kč. Nezapomeňte – Black Friday týden začíná 22. 11. a končí 28. 11. 2021!