Kde se vzal, tu se vzal, Mikuláš k vám s čertovskou slevou zavítal

Rok se opět s rokem sešel a blíží se den, kdy se v domácnostech bude tradičně objevovat Mikuláš se svou družinou. Věděli jste například, že tento zvyk provází měsíc prosinec již od 13. století? Už tak dlouho se hlavně děti, ale i dospělí těší na den, kdy bude opět nadělovat Mikuláš. A představte si, že i k nám letos zavítal a my ho vybavili nůší plnou slev!

Mikulášské slevy pro každého
Protože máme rádi tradice, tak i letos se jich budeme držet a jako poděkování za vaši věrnost jsme pro vás připravili lákavé slevy. Ty jsou opravdu pro každého, a to ve výší 15 % na veškeré nezlevněné zboží. Ale Mikuláš jinak nedal a snažil se z nás vymámit ještě nějakou tu pověstnou slevičku. Co bychom pro něho, ale hlavně pro vás neudělali, takže jsme ještě navíc tuto slevu navýšili o dalších 5 % pro registrované zákazníky. Je ten vousatý chlapík ale Filuta, co říkáte?


Mikuláši, je to opravdu všechno?
Není, protože Mikuláš nejenže ztratil plášť, ale i veškeré zábrany a chtěl po nás, abychom ještě přidali nějaký ten bonus. Takže jsme neváhali, a připravili jsme pro vás ještě k těmto slevám i dopravu zdarma při objednávce nad 1 000 Kč.


Lákavá nabídka pro každého
Budeme naprosto upřímní a rovnou vám řekneme, že z naší nabídky si vybere opravdu každý. Nabízíme prádlo pro dámy, pány i pro děti. Pokud stále ještě nemáte dárky na Vánoce, tak nepropadejte panice a využijte možnost pohodlného nákupu z domova. Určitě nevynechejte kategorii vánočních tipů, naši novinku menstruační kalhotky a kostýmy pro zvláštní příležitosti, kde najdete i dokonalé kousky právě na Mikuláše a Vánoce.


A jak bychom si jinak mohli říkat VIP prádlo, kdybychom nenabízeli opravdu prvotřídní prádlo? Každá žena by se měla osobně seznámit s 3D podprsenkou Spacer, která zajišťuje absolutní pohodlí při nošení a mimo jiné i s kategorií velmi módních podprsenek Bralette. I pánové si u nás přijdou na své, protože i pro ně máme bohatou nadílku od boxerek až po trička od nejznámějších módních návrhářů. A nesmíme zapomenout ani na ty nejdůležitější, naše děti, kterým našimi produkty můžete udělat radost nejen pod vánočním stromečkem. A pokud si nejste jistí tím, co vybrat, tak zvolte klasiku, kterou nikdy nic nemůžete pokazit – dárkový poukaz.


A nezapomeňte, že akce našeho Mikuláše platí od 1. 12. do 3. 12. 2021. Těšíme se na vás i s naší čertovskou slevou!