Dejte prádlem naději

Rádi bychom vám představili náš pomocný projekt „Dejte prádlem naději“

Tento projekt nevznikl jen tak ze dne na den, i když naše mateřská firma Fantasy Italia, s. r. o., pomáhá od svého vzniku v různých případech, kde je třeba pomoci. Mozaika se skládala postupně, až začal dávat celý příběh smysl:

Pod značkou „Fantasy“ firma Fantasy Italia, s. r. o., vyrábí a distribuuje už několik let plavky pro plnější křivky (ať už je přidáno kdekoliv na těle) a nově také spodní prádlo. Kolekce spodního prádla měla v minulém roce úspěšnou premiéru a oblíbila si ji řada žen, za což jsme velmi rádi. Rok 2019 byl zlomovým okamžikem nejen po pracovní stránce, ale byl i obdobím, kdy se řešily bolestné a ožehavé problémy týkající se zdraví. Bohužel šlo o zdraví dětí. Jak se říká, člověk dokáže lépe pochopit určité věci, až když je prožije sám na vlastní kůži. Když je to onemocnění těžké, změní se zcela život nejen dítěti, ale i celé rodině. Její členové projdou různými hladinami poznání i emocí, ale nakonec pochopí, že to co zůstává je NADĚJE. A pokud tady je, je to energie, která všechny drží a spojuje.

Majitelka firmy, která se podílí prioritně na tvorbě kolekcí spodního prádla a plavek, si přála, aby její srdcová záležitost – prádlo a plavky značky Fantasy – dělaly radost nejen ženám, které si značku zamilují, ale aby bylo užitečné a přinášelo přidanou hodnotu tam, kam štěstí a radost momentálně nechodí. Častými návštěvami dětské nemocnice v Brně a příběhy, které chytí za srdce, vznikla spolupráce s onkologickým Nadačním fondem Krtek zřízeným při brněnské dětské nemocnici. Slovo dalo slovo a z výtěžku prodeje plavek značky Fantasy swim a prádla značky Fantasy lingerie jde jeho část na podporu nemocným dětem a jejich rodinám, další část pak na výzkum nového druhu léčby malých onkologických pacientů, který se jmenuje „personalizovaná medicína“. Více informací najdete zde:

Máme tedy cíl, další motivaci a velmi nás těší , když naše prádlo a plavky projektem „Dejte prádlem naději“ mohou pomoci v nelehké situaci těm, kteří to právě potřebují. Patronkou celé akce se stala naše milá ” krajanka ” a česká Miss 2008 Eliška Bučková, které za její podporu moc děkujeme. Pokud byste chtěli pomoci i vy, zde je link na video a č. účtu přímo nadačního fondu Krtek: