Máte rádi plavky Fantasy? Mrkněte na jejich podprsenkovou sestřičku.

Trávily jste ho po boku příjemného doprovodu, s dobrým pitím nebo s plavkami Fantasy? Zahrnuje-li vaše odpověď i třetí možnost, jste tu dneska správně! Máme pro vás novinku, která vás zaručeně nadchne.

Podprsenka, nejlepší přítel bujného poprsí

Jste-li majitelkami mohutnějšího dekoltu, víte naprosto přesně, o čem mluvím. Sehnat v létě pořádné plavky, to je oříšek! Málokteré si hravě poradí se skotačením ve vodě nebo s rozbouřeným mořem. Plavky Fantasy však toto dokážou. Jako novinku jsme pro vás připravili podprsenku, která je vyrobena s totožným košíčkem, jako nejúspěšnější plavková podprsenka P12. Byli jste spokojeny s plavkami Fantasy střihu P12? Budete spokojeni i s naší novou podprsenkou Fantasy 70120.

Čím vás plavky Fantasy oslnily?

Ocenily jste během léta pohodlný střih? Nebo vás okouzlil široký obvod a pevně šitá ramínka? A co teprve pružné boční kostice, které lehce vytvarovaly plný dekolt a držely poprsí na místě? V neposlední řadě nezapomeňme na vysoký střed! Ten se vždy postaral o to, aby při předklonu vše zůstalo, jak má. O to vše se po celý rok postará i naše nová podprsenka Fantasy 70120.

Co vydrží vaše podprsenka?

Možná právě teskníte po parném létu. Vždyť to jste ještě měly tu pořádnou plavkovou podprsenku! Sotva se ochladilo, sáhly jste po méně přívětivém kousku. Mám pro vás výbornou zprávu. Už se nemusíte trápit v podprsenkách, které pro váš krásný dekolt zkrátka nejsou! A to i mimo letní sezónu.

Zkuste podprsenky Fantasy

Jak jste již dočetli, inspirovali jsme se oblíbenými plavkami Fantasy a ty nejlepší kvality přenesly právě na podprsenky. Věříme, že si je naprosto zamilujete! Podprsenky jsou jemně vyztužené a bezešvé. Košíčky jsme opatřili bočními kosticemi a vyšším středem. Tato kombinace zajistí, že vaše poprsí se během dne ani nehne! Větší záda a široký obvod ocení i korpulentní dámy. Podprsenka tímto střihem lichotí každé postavě. Horní část košíčků zdobí krajka a mezi nimi dlí drobná mašlička. Můžete si ji pořídit v bílé a černé barvě ve velikosti košíčků od “C” až do košíčku “J”. Sezóně ji připravujeme i v jiných zářivých i pastelových barvách.