Elegantní plavky jsou skvělou volbou. Přesvědčí vás o tom kolekce Lucia

Výběr plavek je rok od roku větší, a proto si každý může vybrat kousky přesně podle svých představ. Hlavně ženy jsou při jejich výběru náročnější než muži, a proto se u nás vždy snažíme splnit jejich představy na maximum. Některé dámy mají rády plavky jednodílné, jiné dvoudílné, další s veselým vzorem a jiné například elegantní. Ty jsou za nás skvělou volbou a věříme, že právě kolekce Lucia bude tou, která u vás v létě zaboduje.

V plavkách Lucia budete neodolatelná

Kolekce Lucia je doplněna zlatavými ozdobami, což na plavkách vypadá opravdu elegantně. Nejedná se přitom o nijak přehnané zdobení, ale pouze o decentní, které celé kolekci dodává ten správný šmrnc. Hlavní odstín plavek je jahodový a v kombinaci se zlatavými prvky to celkově působí fantasticky. I u kolekce Lucia máte navíc výhodu, že se dají vrchní a spodní díly kombinovat dle libosti, proto si troufáme tvrdit, že si vybere každá žena.

Kvalitní, vkusné a s velkým výběrem velikostí

Vrchní díly elegantní kolekce Lucia jsou nabízeny v mnoha velikostech. Vždy je podstatné, aby pro vás byly plavky hlavně pohodlné, proto se snažíme naši nabídku co nejvíce přizpůsobit.

Podprsenky nabízíme:

  • Nevyztužené s kosticí a podšitými, členěnými košíčky, které jsou díky širším zádíčkům ideální pro lepší oporu vašeho poprsí.
  • Jemně vyztužené, mající trojúhelníkový střih s vyjímatelnou výztuží košíčků.
  • Jemně vyztužené a bezešvé podprsenky s vyšším středem a nastavitelnými ramínky pro plné nebo povolenější poprsí.
  • Jemně vyztužené s kulatějšími a měkčími košíčky.

Podle svých požadavků a potřeb můžete zvolit i spodní díl plavek. K dispozici u kolekce Lucia jsou:

  • Vysoké brazilky, které jsou úzké na boku a mají vysoce vykrojenou nohavičku.
  • Středně vysoké polobrazilky s vykrojenou nohavičkou.
  • Nižší klasické kalhotky s ozdobným lemem nebo páskem.
  • Vyšší kalhotky, které jsou doplněny ozdobným lemem nebo šňůrkou.

Pokud máte raději plavky elegantní, vůbec se vám nedivíme. Elegance totiž nepatří pouze do společnosti, ale třeba právě na pláž během dovolené. Plavky z kolekce Lucia vás o tom stoprocentně přesvědčí.