Jak vybrat ty pravé plavky? Střih a typ postavy rozhoduje.

Sezóna se blíží a s ní i čas pro výběr nových plavek. Nabízíme jich celou řadu v různých barvách a střizích. Naše plavky vyjadřují hravost a letní energii. Abyste ji vyzařovala i vy, potřebujete vědět, který typ plavek se hodí pro vaši postavu. A my vám poradíme!

Plavky_Fantasy_2019_jak_vybrat_ty_prave_plavky

Typ_postavy_jablicko

 

 

Jablíčko
Vyznačuje se plnějšími tvary, bujným poprsím, širokými zády a nenápadným pasem. Naopak paže a nohy bývají štíhlé. Ženy typu jablíčko by se měly vyvarovat kalhotkám s nízkým pasem a tenkým lemem nebo vázáním na šňůrku. Tento jemný styl kalhotek nevynikne v kombinaci s mohutnou postavou. Ve výběru košíčků se meze nekladou, neboť všechny plavky značky Fantasy jsou vytvořeny pro bujný dekolt, tudíž vaše prsa hravě unesou. Skvělým řešením pro jablíčka jsou vyztužené košíčky s bočními kosticemi a vyšším středem. Kalhotky volte klasického střihu spíše s vyšším pasem. Výška pasu se zde zvyšuje s velikostí kalhotek. Skvělou variantou pro jablíčka jsou i takzvané tankini, které elegantně zakryjí větší bříško.

Typ_postavy_hruštička

Hruštička
Charakteristickými rysy hruštiček jsou silnější nohy, širší boky, útlá rameny a menší dekolt. Dámy-hruštičky by se měly vyvarovat vázání na tenkou šňůrku za krkem, které opticky trup ještě zmenšuje. Nevolte ani srdíčkový typ podprsenky bez uchycení za krkem, neboť tento prvek má stejný efekt. Vyhněte se mohutným a nápadným kalhotkám. Naopak vybírejte kalhotky s nízkým nebo středním pasem, slušivé jsou i  „brazilky“. Svá prsa zvýrazníte trojúhelníkovými košíčky nebo klasicky střiženými košíčky s push-up efektem. Ve hře jsou také plavky s vyztuženými košíčky s nižším či  vysokým středem, čímž dosáhnete požadované „ drážky „ mezi ňadry.

Typ_postavy_chilli_paprička

Chilli paprička
Ženy s postavou papričky mají menší zadeček, zato však širší hrudník a plnější  dekolt. Papričkám nesluší nezřetelné kalhotky. Měly by se obléci do zářivých kalhotek s pěkným zdobením a širokým pasem. Sáhnout by měli po nízkém až středním pasu, nikdy však ne po vysokém, protože ten opticky poukáže na širší hrudník. Možnost podprsenky je takřka neomezená. Jediné tabu by měla být podprsenka s velkým push-up efektem.

Typ_postavy_banánBanán
Ženy s postavou banánu mají nevýrazné boky, útlá rameny, štíhlé nohy a paže a menší poprsí. Slušet jim bude podprsenka ve stylu push-up s vázáním za krkem nebo podprsenka bez vázání. Kalhotky tyto dámy mohou zvolit jak jemnější, tak trochu mohutnější. Vhodný je nízký pas.

Typ_postavy_přesýpací_hodiny

Přesýpací hodiny
Ženy s postavou přesýpacích hodin se nemusejí ve výběru plavek nijak omezovat. Mají rovnoměrně rozloženou postavu s bujným poprsím a krásným zadečkem. Skvěle jim padnou kalhotky „brazilky“ a podprsenka s vyztuženými hladkými košíčky.