Jaké by bylo léto bez plavek Fantasy? Minimálně méně krásné!

I když je ještě léto poměrně daleko, mnoho z nás už přemýšlí, jak ho bude trávit. A bez čeho by léto nebylo tím správným obdobím? Ano, samozřejmě, bez plavek. Plavky k teplému počasí neodmyslitelně patří a mnohdy vybrat ty správně padnoucí bývá pořádný oříšek. Pokud ale zvolíte značku Fantasy, rozhodně neuděláte chybu, ba právě naopak.

Proč zvolit plavky Fantasy?

Značka FANTASY je ryze českou značkou a vysoce kvalitní plavkové i prádlové materiály jsou pak dováženy z Itálie a Španělska. Nutno podotknout, že plavky od tohoto výrobce dokonale sedí, a to ve všech typech a velikostech. Výhodou je, že máte spoustu designů na výběr od decentních až po veselé. Dalším plusem jsou perfektně padnoucí košíčky, které jsou v rozpětí B až L a možnost kombinace různých střihů horních a spodních dílů v každé sérii plavek.

Jaké vybrat plavky Fantasy?

Záleží na vašem vkusu, ale jsme přesvědčeni, že při výběru těchto plavek neuděláte chybu. Kolekce 2023 je totiž opět nádherná a skvěle padnoucí.

  • Menai – dámské plavky Fantasy z nové kolekce Menai se hodí pro každou ženu, která miluje barvy. Kolekce vyniká elegantním barevným provedením a jistě bude hitem nejen letošní sezóny. Vybrat si můžete rovnou z několika zajímavých střihů.
  • Bona – působivé řešení plavek v oblíbené modré barvě lemované červeným proužkem, to je nová kolekce plavek Fantasy s názvem Bona. I tyto plavky můžete zakoupit v různých variantách střihu.
  • Luigi – kolekce Luigi z vás udělá ozdobu každé pláže, nebo bazénu. Tyto plavky dokonale sednou k tělu. Kolekce nabízí různé varianty střihů od klasických, po brazilky až po různé vrchní díly, které vždy zaručují pevné a pohodlné nošení.
  • Zeybra – správně odhadujete, podle čeho tato žádaná kolekce nese svůj název. Rafinovaně kombinovaná černá a bílá barva je zárukou obdivných pohledů. Navíc vás jistě potěší, že kolekce nabízí bohatý výběr střihů.
  • Lanai – hitem krásného letního počasí bude stoprocentně kolekce Lanai. Ta se může pochlubit nádhernými zářivými barvami a několika střihy, pro vaše extra pohodlné nošení.