Valentýn s nádechem slev je tady! Uděláte si také radost?

Valentýn, americký svátek?

Většina lidí vnímá Valentýna jako komerční tradici z USA, ve skutečnosti má ale ryze evropské kořeny. Odkud se tedy legenda o sv. Valentýnu vzala? Valentýn byl údajně biskup z Terni, který žil v 3. století a v tomto případě se hovoří hned o dvou legendách. Ta první vypráví, že byl popraven kvůli lásce a druhá, že zemřel díky svým léčitelským schopnostem, když uzdravil syna známého rétora Kratóna.

Ať už jsou ale kořeny svátku jakékoliv, Američané na sv. Valentýna nedají dopustit. Už tradičně si posílají zamilované valentýnky a květinářství nestíhají doručovat obrovská množství květin. U nás sice tento den není až tak masivně oslavován, ale i tak mají květinářství každoročně plné ruce práce. Velké oblibě se těší romantické večeře ve dvou, darování čokolád a jiných láskyplných dárků.

Jak slaví Valentýna VIP prádlo?

I pro nás má Valentýn význam a rádi ho oslavujeme hlavně společně s vámi. Z toho důvodu chystáme už tradiční akci, tedy  slevu – 20 % na vše nezlevněné zboží skladem. K tomu od nás máte dopravu prostřednictvím České pošty při hodnotě objednávky nad 1 000 Kč zdarma. Termín slevy bude od 9. do 14.2.2023, takže budete mít dost času udělat své drahé polovičce radost a ještě ušetřit. A pokud nevíte, co vybrat, připravili jsme si pro vás několik tipů na dárky k Valentýnu.

  • Erotické prádlo značky Obsessive – kolekce Obsessive zahrnuje obrovský výběr košilek, župánků, korzetů, kalhotek, podvazků, punčoch, kostýmů, masek i třeba lepítek na bradavky. Tato značka vyrábí krásné a sexy spodní prádlo, které se mimořádně hodí jako dárek na Valentýna. Mnohokrát si ho kupují i ženy samotné, protože díky němu probudí svou ženskost, charisma a svůdnost.
  • Pánské prádlo John Frank – tato originální značka se zaměřuje hlavně na hravost, pestrost barev a veselé provedení prádla. A pravdou je, že na designové kousky je radost pohledět a hlavně je nosit. I z toho důvodu je pánské prádlo John Frank geniálním dárkem pro pány ke svátku lásky.
  • Uděláte radost jakýmkoliv prádlem – velkou výhodou tohoto svátku je, že obvykle potěší jakýkoliv dárek z lásky. I z toho důvodu můžete darovat cokoliv, co je v naší nabídce, protože prádlo patří při této příležitosti k nejoblíbenějším dárkům. Udělat tak radost můžete například dámskou podprsenkou, nejrůznějšími kalhotkami nebo třeba sexy košilkou. Svého partnera pak jistě překvapíte kvalitním a moderním tričkem, zvolit můžete i boxerky, které jsou nezbytnou součástí šatníku každého muže.

U nás se navíc nemusíte bát ani toho, že se s dárkem netrefíte takříkajíc do vkusu. Nevhodný dárek vám totiž zdarma do 30-ti dnů vyměníme, takže tyto starosti nechte na nás. Vy si jen naplno užijte Valentýna s těmi, co jsou vašemu srdci nejbližší.