Velký výprodej našeho sortimentu je tady!

Leden se všeobecně řadí mezi nejméně oblíbené měsíce. Vánoce jsou za námi, na letní radovánky je ještě spousta času a všudypřítomné chladné počasí nikomu moc na náladě nepřidá. Proto jsme tady ale my, abychom vám začátek roku zpříjemnili například výprodejem. A že je letos pořádný, protože naše slevy dosahují dokonce 70 %.

Užijte si náš velký výprodej

Jak už jste si u nás mohli všimnout, snažíme se vám dělat radost akčními nabídkami jak jen můžeme. Tentokrát jsme ale postavili laťku hodně vysoko, jelikož máme v nabídce zboží s 20 %, 50 %, ale i 70 % slevou. V nabídce najdete převážně poslední kousky limitovaných kolekcí prestižních značek spodního prádla, plavek, pyžam a županů, takže věříme, že si v našem velkém výprodeji vybere opravdu každý.

A jaké zboží jsme si pro vás přichystali?

Ve výprodeji najdete více jak 1000 kusů prádla pro každou příležitost. Na své si přijdou samozřejmě ženy, muži a také děti.

  • Prádlo pro ženy – dámy si s výraznou slevou mohou koupit například tanga značky Tommy Hilfiger, různé druhy brazilek, podprsenky Lormar za akční cenu, pohodlná pyžama, noční košilky, mikiny do chladnějšího počasí, mnoho druhů plavek a spoustu dalšího.
  • Prádlo pro muže – co myslíte, nepotěšily by vašeho muže třeba stylové tepláky Calvin Klein se slevou? V nabídce najdou pánové také oblíbené boxerky, trička známých značek nebo například pyžamo od značky John Frank, které je vyrobeno ze 100 % bavlny, a proto je velmi jemné a příjemné. 
  • Prádlo pro děti – bez dětského zboží by náš obchod kompletní, a tak jsme neváhali a sortiment pro děti zařadili do výprodejových slev. Najdete zde převážně pyžámka s nejrůznějšími motivy pro kluky i holky a pro dívky pak noční košilky pro pohodlné spaní.

Výprodeje mají ale přeci jen jednu nevýhodu, netrvají bohužel věčně. Takže ať už se chcete připravit na letní měsíce včas nebo si v udělat v lednu radost, nenechte si ujít náš velký výprodej. My jsme připraveni vám splnit každé přání.

Těšíme se na vaši návštěvu.