Korzety nejen pro radost

Nošení korzetu už dávno nepatří mezi bolestivé záležitosti (pokud si vyberete ten správný a s citem ho zavážete) ba naopak, jeho nošení se může stát velmi příjemnou a pohodlnou záležitostí, která na vás přitáhne mnoho žádostivých pohledů.

Korzet je sice typ spodního prádla, ale v současné době se můžete setkat s ženami, které korzet nosí například na párty, nebo místo halenky pod sáčko. Korzetu se však nejčastěji využívá jako části společenských nebo svatebních šatů. Ať už je jeho využití jakékoliv, vždy dokonale vytvaruje postavu (především v pase) a zdůrazní prsa. A právě kvůli těmto funkcím je ženami využíván už od středověku.

Kromě společenských akcí je korzet využíván především pro intimní partnerské chvilky. Pokud si ho žena v této chvíli oblékne, zaručeně s ním u svého partnera uspěje. Když ho navíc doplní o podvazky, bude z ní neodolatelná bohyně.

            korzetaureacorset                                    korzet cabernet obsessive                                   korzetlivcocorsetti kaiya

Ale vybrat ten správný korzet může být někdy opravdu složité. Měl by totiž přesně sedět typu a velikosti vaší postavy, jinak se v něm budete cítit nesvá, a celkový dojem se tím pokazí. Korzet musí sedět nejen v jeho obvodu, ale také délce; nikdo přece nechce mít zaražené kostice v bocích. Důležité je také správné zavázání – korzet by měl mít dvě smyčky v pase, potom vše drží, jak má.

Jestliže s korzetem teprve začínáte, neutahujte ho hned úplně nadoraz, ale postupujte pomalu tak, abyste si zvykla nejen vy na něj, ale i korzet na vás (a nedopatřením jste mu například neroztrhala švy). Také mějte na paměti, že vás korzet do jisté míry omezí v pohybu. I prosté nazutí bot je tak s ním obtížnější, ne-li téměř nemožné.

Nošení korzetu se tak nemusí vztahovat jen na chvíle intimních hrátek, ale korzety jsou univerzálním typem oblečení, který k vám pokaždé přitáhne závistivé pohledy žen a obdivuhodné pohledy mužů. A pro to potěšení je přece radost je nosit.