Krásný je život bez tlačících kostic

Snad každá žena to někdy zažila. Ten nepříjemný pocit, kdy se vám kostice z podprsenky tlačí zepředu nebo z boku na ňadra a ačkoliv jinak podprsenka vypadá skvěle a dobře vám drží prsa, tak se prostě nedá nosit; okamžik, kdy si ji večer sundáte, je pak pro vás téměř vysvobozením.

Pokud máte tento problém s každou podprsenkou s kosticemi a nechce se vám chodit „naostro“, máme pro vás podprsenky bez kostic. Jedná se o tzv. brassiere neboli “lambády”. Ty už dávno nejsou určené jen pro naše babičky, ale díky jejich modernímu provedení se za ně nemusí stydět ani žádná dvacítka. Prsa vám sice nezvedne ani opticky nezvětší, za to se v ní ale budete cítit volně a pohodlně. Svým materiálem a střihem prsa mírně stáhne a dá je k sobě.

Další možností jsou čím dál tím víc populární vyztužené, tvarované a bezešvé podprsenky bez kostic, které dobře drží prsa a pěnová výztuž zabrání “větší viditelnosti” bradavek, kvůli které se ženy většinou bojí chodit úplně bez podprsenky. Můžete si tak na sebe vzít přiléhavou halenku či tričko s hlubokým výstřihem a přitom ukázat jen to, co chcete, aby bylo opravdu vidět.

Pokud chcete mít “pořádná prsa” bez otlaků, zvolte hit letošního léta od značky Calvin Klein – pohodlnou super push up podprsenku POSITIVE F3495. Pod tímto krkolomným názvem se skrývá podprsenka, která využívá nový druh kostice, jenž je vyroben z jediného kusu plastu, který je navíc obalen pěnou. Dokonale tak nadzvedá a zvýrazňuje ňadra; zároveň se přizpůsobuje pohybům těla. Nikde vás už tak nebude nic tlačit, ale přitom budete mít stále svůdný dekolt.

Do galerie přikládáme také fotku naší spokojené zákaznice, která si podprsenku zakoupila. Do letních triček s výstřihem bude mít rozhodně ňadra dmoucí 😉

A kterou variantu zvolíte vy?
Podprsenka Bellissima 051 Podprsenka Naturana 5266 Podprsenka Calvin Klein F3495E
Podprsenka Calvin Klein F3495E

Spokojená zákaznice podprsenky Calvin Klein F3495E.