Vráskám v dekoltu už odzvonilo

Protivrásková podprsenka bavlna/lycra - La Decollette

Protivrásková podprsenka bavlna/lycra

Vrásky se v dekoltu vytváří především v noci, kdy jsou prsa bez podpory přirozeně přitahována horizontální gravitací. Ve dne zase vertikální gravitaci brání klasické podprsenky. Společnost La Decollette proto vyvinula speciální podprsenku, která má za úkol v noci vaše prsa podržet ve správné poloze tak, aby se vám při jejím pravidelném nošení žádné vrásky v dekoltu nevytvářely. Díky samohojící schopnosti lidské kůže se tak již během pár dní váš dekolt změní k nepoznání. Společnost deklaruje, že již po první noci ucítíte rozdíl a zhruba po 5 až 7 nocích zaznamenáte ohromný rozdíl. Zdá se to až skoro nemožné, ale mnohé ženy tyto změny potvrzují.

Protivrásková podprsenka bavlna/lycra - La Decollette

Protivrásková podprsenka La Decollette

Tato protivrásková podprsenka je vyrobená z velmi příjemných materiálů, které jsou měkké a snadno se přizpůsobí vašemu tělu. Je tak velmi snadné si na její nošení zvyknout a bez problémů s ní prožít kvalitní spánek. Podprsenka je také vhodná pro ženy, které trpí bolestí prsou například v době těhotenství.

Před použitím je důležité si ji správně nastavit, abyste se cítili pohodlně a nic vás netlačilo, a natřete si dekolt nočním krémem pro zvláčnění pokožky. Potom se stačí už jen uložit ke spánku.

Takže pokud už vám na vrásky v dekoltu nepomáhají žádné krémy a mastičky a zároveň nechcete absolvovat nákladnou plastickou operaci, zkuste vyzkoušet tento zlepšovák a posoudit jeho účinnost na vlastní kůži. Koneckonců ke krémům se můžete vrátit vždycky.