Nepřehlédněte kolekce plavek Fantasy pro rok 2023 – kolekci Luigi si určitě zamilujete

V roce 2023 vstupuje na trh mnoho kolekcí plavek. Těmi nejžádanějšími budou ale opět plavky značky Fantasy, které splňují vše, co od plavek ženy očekávají. Jsou módní, krásné a co je hlavní, skvěle se nosí a sluší postavě.

Pro koho se hodí dvoudílné plavky?

Myslíte si, že dvoudílné plavky jsou pouze pro štíhlé a mladé ženy? Omyl, vždy záleží na správném střihu konkrétních plavek. I ženy kyprých tvarů si tak samozřejmě mohou dovolit nosit dvoudílné plavky, přičemž je důležitá volba správného střihu podle typu a tvaru postavy. I šikovně střižené dvoudílné plavky dokáží dobře maskovat, a přitom upozorňovat na důležité a krásné ženské partie.

Čím vyniká kolekce Luigi?

Luigi je nepřehlédnutelnou letošní kolekcí známého výrobce. Má zvířecí vzor a kombinuje módní béžovou a černou. To vše ale velmi zajímavě, o čemž vás plavky přesvědčí už na první pohled. Pokud chcete být hvězdou pláže, nebo si jen užít pocit mít na sobě plavky z nejnovější kolekce, plavky Fantasy vám to zajisté splní. Jsou vyrobené v ČR a nutno dodat, že se výrobci jako vždy vyznamenali. Kvalita materiálu je znát na každém milimetru plavek a jistě vám budou dělat radost nejednu letní sezónu.

Lákadlem je jistě také samotný výběr jednotlivých dílů kolekce Luigi. U spodních dílů plavek máte na výběr z nižšího s ozdobným lemem, klasického s vyšším vzorovaným lemem i středně vysoké polobrazilky s vykrojenou nohavičkou nebo kalhotky s atraktivním vzorem vyššího brazilkového střihu se zavazováním na boku

Vrchní díl je k zakoupení v elegantním barevném provedení, kdy máte na výběr z vyztužených bezešvých košíčků trojúhelníkového tvaru, přičemž ramínka jsou na zavazování za krkem. Za pozornost stojí také varianta s košíčky s kosticemi a vysokým středem, která vám dokáže vytvarovat krásný a plný dekolt. Případně můžete zvolit dámský horní plavkový díl, který má nevyztužené podšité košíčky s kosticemi a nižší střed. To je ideální volbou pro lepší oporu poprsí. Ramínka nejsou odepínací, jsou pevná a dají se zavázat pouze za krkem.