Podprsenka Parfait Spacer – novinka, která se hodí i pro opravdu velké velikosti

Věděli jste o tom, že více jak 80 % žen nosí špatnou velikost podprsenky? Existuje mnoho typů podprsenek, ale to neznamená, že jsou všechny vhodné pro každou ženu. A pokud vás, milé dámy, příroda obdařila opravdu bujným poprsím, na správném výběru kvalitní podprsenky si dávejte maximálně záležet. I z toho důvodu bychom vám rádi představili novinku, podprsenku Parfait Spacer, která se skvěle hodí pro velké velikosti.

Proč na velikosti podprsenky tolik záleží?

Právě u žen s velkým poprsím je  nevhodná velikost podprsenky většinou vidět hned na první pohled. Podprsenka nesedí jak má a díky tomu ženě nepřináší kýžený komfort. Pokud je košíček příliš malý, kostice se může do prsní tkáně zapichovat, což není nijak příjemné a může ženě způsobit dokonce také odřeniny. Často se také stává, že je zvolen zbytečně velký obvod a tím pádem všechna váha spočívá na ramínkách, což může zapříčinit například nepříjemné bolesti hlavy, zad nebo krční páteře.

Podprsenka Parfait Spacer vám zajistí nejen komfort

Novinka značky Parfait Spacer je podprsenka do velkých velikostí. Mezi její výhody patří, že je vzdušná, což oceníte hlavně v blížícím se létě, současně je prodyšná, velmi dobře sedí a tvaruje poprsí. Americká značka Parfait při výrobě tohoto typu podprsenky nezapomněla ani na estetický dojem a musíme potvrdit, že podprsenka vypadá nejen krásně, ale současně také rafinovaně.

Podprsenku u náš můžete zakoupit v černé barvě a v krémové. Ramínka jsou u obou variant pevně všitá, nastavitelná a zapínání je řešeno na 2 háčky a 3 pozice. Podprsenka má navíc jemně vyztužené a lehké košíčky, které jsou vyrobené pomocí inovativní technologie Spacer a mají vnější a vnitřní síťované popruhy, které až dvojnásobně nadzvednou a krásně podrží každé poprsí. Vnější část košíčků zdobí jemná krajka a střed všitá šňůrka, která podprsence dodává na zajímavosti.

Tato novinka je perfektním každodenním řešením pro ženy, které touží nejen po podprsence, která dobře vypadá, ale hlavně skvěle sedí. Pokud i vy chcete na vlastní kůži poznat její kvality, máte už nyní možnost podprsenku zakoupit v našem e-shopu.