Potěšte svou maminku ke Dni matek a ještě ušetřete za dopravu

Maminky jsou ženy, na které bychom nikdy neměli zapomínat a obzvlášť, když je významný den v kalendáři. A právě tím je Den matek, který připadá nejen v České republice, ale po celém světě, na druhou květnou neděli. Letos tak vychází na 14. května a to je pravý čas minimálně přemýšlet nad tím, čím své mamince můžete udělat radost. A proto pro vás máme několik tipů, kterými věříme, že je potěšíte.

Proč na Den matek nikdy nezapomínat?

Právě v Den matek oslavujeme mateřství, maminky a mateřské pouto k celé rodině a okolí. Je to celosvětově oslavovaný a oblíbený svátek, kdy maminkám darujeme nejrůznější dárky a snažíme se jim dát maximálně najevo, co pro nás znamenají. Už z pohledu do historie moderní Den matek, tak jak ho známe v Česku a jiných západních kulturách, pochází z USA, kde byl utvářen hnutím za práva žen. Již v roce 1914 byl Den matek v USA vyhlášen státním svátkem a zároveň bylo rozhodnuto, že se bude slavit druhou neděli v květnu. V Čechách se Den matek slaví od roku 1923, kdy se o něj zasadila velkou měrou Alice Masaryková, dcera našeho prvního prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka.

U nás děláme ženám radost

Potěšit maminky v tento den není těžký úkol. Maminky jsou především ženy, a milují vše krásné. Ať už tedy zvolíte květinu, šperk, něco sladkého nebo něco na sebe, uděláte jim radost. Tradičním dárkem nejen ke Dni matek pak bývá samozřejmě také oblečení, konkrétně spodní prádlo. Každý rok u nás dcery i synové hledají ty pravé kousky, kterými pak dělají radost maminkám. A proto jsme se letos rozhodli, že vám s výběrem pomůžeme.

Spodní prádlo i plavky potěší nejednu maminku

Skvělou volbou jsou podprsenky a u nás jich máme spoustu na výběr. Mají různé velikosti, jsou s kosticemi i bez, v nejrůznějších barvách i střihu. Přehlédnout byste neměli výjimečnou novinku od italské značky Leilieve – Super Push-up Bra, což je podprsenka s maximálním vizuálním efektem při velmi komfortním pocitu. Pokud mluvíme o spodním prádle, nemůžeme určitě nezmínit kalhotky. Znáte například kalhotky firmy MEMÉME? Ty zaujmou nápaditým a mladistvým potiskem a jsou určeny pro každou ženu ( i dívku ), kterou baví móda a design. Proč s nimi tedy neudělat radost mamince? Jestli ale vaše maminky dávají přednost spíše klasice, najdete u nás bohatý výběr kalhotek klasického střihu, pro inspiraci třeba ty od italské značky Sielei z kolekce Perfetti.

A protože Den matek je krok od léta, skvělým dárkem jsou také plavky. Oblíbené a velmi kvalitní jsou plavky známé značky Fantasy a nepřehlédněte ani dámské plavky pro plnější poprsí Rocha Balconnet od značky Panache. Ty mají vyšší střed a košíčky jsou nevyztužené s kosticí.

Stále váháte? Nechte to na maminkách

Možností jsou i dámské noční košile, konkrétně maminky by jistě ocenily košili Regina, která je volnějšího střihu a na komfortu ji přidává lehký pružný bavlněný materiál. Naopak odvážnější by mohly být nadšené ze sexy košilky Diyosa. Jestli ale stále váháte, který dárek je ten pravý, nechte to na maminkách a darujte jim dárkový poukaz v hodnotě, která vám vyhovuje.

A i když Den matek nepatří mezi státní svátky, jedná se o významný den, a proto jsme navíc pro vás připravili akci, kdy máte při objednávce nad 700 Kč prostřednictvím dopravce GLS dopravu zcela zdarma. Užijte si nakupování a pokud budete potřebovat s výběrem poradit, jsme tady pro vás.