Připravte se na letní sezonu s plavkami Fantasy. Elegantní kolekce Phard může být vaše už teď

I když do letních měsíců zbývá ještě spousta času, nikde není řečeno, že už se na ně nemůžeme připravit. A co se hodí k teplému počasí více, než plavky? Proto jsme si pospíšili a připravili pro vás nádherné kolekce značky Fantasy. Ta je ryze českou značkou a vyrábí tak krásné kousky, které když si obléknete, budete okamžitě hvězdou nejen pláží, ale i koupališť. A rovnou začneme plavkami, jenž patří k nejelegantnějším. Seznamte se s kolekcí Phard.

Dámské plavky s motivem pantera

Plavky z této kolekce jsou nejenom v úžasné černé barvě, ale navíc jsou doplněny motivem pantera nejen na kalhotkách, ale také na podprsenkách. Plavkám to bezesporu dodává na rafinovanosti a jemný lesk materiálu dotváří celkový a na první pohled velmi zajímavý dojem kolekce. Podprsenky jsou také doladěny plastovými ozdobami, u kterých jistě oceníte, že nedráždí pokožku a ani se nepřehřívají na sluníčku. Navíc jsou všechny komponenty na plavkách hypoalergenní, takže způsobují méně alergických reakcí.

Kterým ženám bude kolekce slušet?

Otázka, která má jednoduchou odpověď. Kolekci Phard nabízíme v mnoha velikostech, proto věříme, že si vybere téměř každá dáma, a navíc ji bude velmi slušet.

Varianty podprsenek:

  • P 07 – Nevyztužená podprsenka s kosticí, podšitými košíčky a širšími zády pro lepší podporu poprsí
  • P 11 – Jedná se o jemně vyztuženou podprsenku, která má nastavitelná ramínka a lze ji uvázat i za krkem
  • P 12 – Ideální podprsenka pro hodně pevné i povolenější poprsí. Je jemně vyztužená a má také nastavitelná ramínka
  • P 30 – Tzv. push up trojúhelník, který je za krkem a na zádech zavazovací. Má zavazování také mezi košíčky, díky tomu lze poprsí mírně stáhnout k sobě

Varianty kalhotek kolekce Phard:

  • Vyšší kalhotky s ozdobným lemem nebo šňůrkou. U větších velikostí se nejenom snižuje výkroj nohaviček, ale kalhotky je možné také zvýšit až k pupíku
  • V nabídce máme i nižší varianty kalhotek s ozdobným lemem nebo páskem
  • Vyšší brazilky, které opticky prodlužují nohy
  • Středně vysoké polobrazilky s vykrojenou nohavičkou

Nejen kolekce Phard, ale veškeré plavky značky Fantasy mají mnoho stylů a velikostí. Nejjednodušší je se vždy podívat do naší nabídky a velikostní tabulky. A pokud i přesto budete chtít poradit, neváhejte se na nás obrátit. Léto se blíží a my budeme velmi potěšeni, když si ho užijete s našimi krásnými a neobyčejnými plavkami. Třeba právě z kolekce Phard.