Spodní prádlo Fantasy

Spodní prádlo není věda, jen si to chce dobře vybrat

Vybrat spodní prádlo není vůbec jednoduchý. Zejména pak v případě podprsenek. Kolik žen opravdu zná svou velikost? Toto je opravdový oříšek, který už potrápil mnoho duší. My vám však ukážeme, že ani výběr podprsenek nemusí být věda!

Pozor na předsudky

Také žijete v domnění, že váš obvod je příliš velký a košíčky naopak příliš malé? Možná jste se také chytily do tohoto mýtu. Ve skutečnosti je totiž situace úplně jiná! Většina dam se pyšní většími košíčky a menším obvodem. Z jejich obvyklé 75C se pak rázem stává 65E!

Zasloužíte si padnoucí podprsenku

Podprsenky jsou nám, ženám, velmi blízké. Vždyť v nich trávíme mnoho hodin denně. Plní nejen funkci estetickou, módní, ale také zdravotní! Nevhodná podprsenka přináší nejen nepohodlí, ale také bolest.

Push-up efekt pro malý obvod

Malý obvod v kombinaci s většími košíčky přináší nositelkám tu a tam trable sehnat padnoucí podprsenku. Protože chceme, aby se každá žena cítila pohodlně a spokojeně, navrhli jsme push-up podprsenku Fantasy.

Elegantní a praktický kousek

Vyznačuje se vyztuženými košíčky s lehkým push-up efektem, který vám zaručí plný tvarovaný dekolt. Jistě oceníte variabilní ramínka, která můžete sundat, změnit za jiná nebo dokonce překřížit. Překřížení “na boxera” využijete v letních tvarovaných topíkách nebo ve večerních šatech. Elegantní krajka s mírným leskem po obvodu podprsenky působí luxusně a originálně. Celkový vzhled pak doplňuje drobný detail mezi košíčky v podobě třpytivého kamínku.

Ideální pro každou příležitost

Podprsenka je vhodná pro každodenní nošení. To potvrzuje i barevné provedení. Mezi standardní barvy patří černá, bílá nebo pudrová. Během sezóny pak přicházíme s několika specialitami. Na jaře prodáváme podprsenku v lehkých pastelových barvách a na podzim naopak volíme tlumené tóny.

3D Spacer pro bujný dekolt

Řadíte se k majitelkám bujnějšího poprsí? Přicházíme s jedinečnou technologií, která vám zaručí pohodlí i během parných dnů.

Přirozené křivky a podpora poprsí

Technologie 3D Spacer se zaměřuje především na odvod vlhkosti. Jedinečná 3D pěna, ze které se košíčky vyrábějí, je tvořena tisíci mikrokomůrkami, které zajišťují prodyšnost celého materiálu. Podprsenky 3D Spacer se tak stávají nepsotradatelným parťákem během horkých dnů zejména pro majitelka bujných dekoltů.

Pohodlíčko i během léta

Kvalitní provedení a pevný krajkovaný obvod zaručují, že vaše poprsí zůstane tam, kde má. Boční kostice se starají o to, aby ňadra nevyskakovala do stran. Lehce vyztužené košíčky dodávají poprsí přirozený vzhled. Během celého roku je tato příjemná podprsenka k dostání v bílé, černé a pudrové barvě. V sezóně pak nabízíme různé odstíny z celé palety barev.

Tip pro nositelky

K podprsenkám vyzkoušejte kalhotky či brazilky, které nejsou pod oblečením vidět. Oceníte to jak u upnutých nebo světlých kalhot, tak u šatů.

Plavková varianta v prádelkové podobě

P12 je naše oblíbená plavková podprsenka. Vy, které jste si ji oblíbili, jistě uvítáte její prádélkovou variantu. Ta přináší jedinečné vlastnosti pro každý dekolt. Pyšní se tvarovanými košíčky, vyšším středem, bočními kosticemi a pevnými ramínky, která netlačí. Její chloubou jsou vkusné detaily, které na první pohled zaujmou. Oceníte mašličku mezi košíčky a jemnou vpracovanou krajku v sedýlku.