Versace – nejen značka celebrit!

Dovolte nám představit luxusní značku Versace, jejichž dámská kolekce oblékala také princeznu Dianu, Madonu a spoustu jiných celebrit. V tuto chvíli nám dovolte nabídnout pánskou řadu spodního prádla této vysoce uznávané značky, k jejímž oficielně zvoleným distributorům a prodejcům patříme.

Luxusní značka Versace

Gianni Versace se narodil v Calabrii v Itálii. Od malička pomáhal své matce se šitím v krejčovském salonu, který následně zdědil. Již v deseti letech navrhl Versace své první šaty. Brzy se vypracoval na slušného krejčího, kterých jsou v Itálii tisíce V roce 1925 se Versace stěhuje do Milána, kde navrhuje šaty pro známé firmy. V roce 1976 zakládá firmu se znakem mýtické medůzy, po jejímž pohledu každý zkamení.

Od svých kolegů se Versace liší hlavně nekonečnou fantazií a kreativitou. Jeho modely jsou vždy o kus dál. Jsou krásné, provokativní a nespoutané, ale hlavně v sobě nesou obrovský erotický náboj. Versace má vlastní vkus a používá perfektní materiál. Zaujímá celebrity z odlišných společenských sfér, výstřední umělce i kontroverzní politiky. Jeho návrhy okouzlují princeznu Dianu, madonu a množství hollywoodských hvězd, které záhy obléká. Zájem o modely značky Versace se záhy šíří mezi tisíce, kteří touží po luxusních výrobcích této značky. Na přelomu 80. a 90. let Versace kulminuje, chrlí jeden nápad za druhým.

Gianni Versace střídavě bydlel v několika domech v Miláně, v Miami a také v New Yorku. M Už delší dobu měl stálého přítele, sbíral starožitnosti i moderní umění, ale hlavně řídil kolos, který vydělává miliony dolarů.

S příchodem roku 1994 zjistili lékaři u Versaceho zákeřnou nemoc – rakovinu. Po absolvování několika chemoterapií a delší zdravotní přestávce se vytvořil se svou nejoblíbenější modelkou Naomi Campbellovou kreaci, která byla více divadelním představením, než módní přehlídkou. Modelky na sobě měly šaty se symboly kříže a Naomi střílela z pistole. Samozřejmě slepými náboji.

Pánské boxerky Versace VIOP00B černá, bíláJednoho osudného dne na následky dvou zásahů ze střelné zbraně do Versaceho hlavy návrhář umírá. Zatímco se v Itálii konal pohřeb, v USA vrcholilo vyšetřování vraždy. Po několika vyšetřovacích verzích se veškeré pozornost policie zaměřila na vzdělaného, bohatého mladíka, kterého policie po deseti dnech vyšetřování nalezla. Zastřelil se stejnou zbraní, kterou byl zřejmě zastřežen i Versace. Motiv vraždy nebyl nikdy zcela objasněn.

Společnost založena v Miláně v roce 1978 Giannim Versace, jedním z nejtalentovanějších návrhářů 20.století. Lázně Gianni Versace jsou v současnosti typickým nositelem italské znamenitosti napříč celým světem.

Návrhy společnosti, továrny, distribuční kanály a prodej luxusního zboží, které zahrnuje luxusní návrhářství v ateliérech Versace, kolekce Prét á Porter (rozsah od bižuterie, spodního prádla až po parfémy), škálu nábytkového vybavení až po výrobu stolního porcelánu. V návaznosti na výše zmíněné informace, Versace se zaměřoval na množství dalších aktivit spojených s životním stylem a designem. Rovněž nese podpis Versace: luxusní rezorty, soukromá trysková letadla a helikoptéry, limitované edice těch nejlepších vozů.

Versace skupina dodává své produkci skrze maloobchodní síť zahrnující asi 110 samostatných obchodů situovaných v hlavních světových městech a 123 specializovaných obchodů, které jsou umístěny ve významných obchodních centrech.