Všechny se můžete cítit a vypadat skvěle

Cítíte se někdy pod psa, protože nemůžete sehnat pořádné plavky? Nebo naopak najdete nějaké, které se vám líbí, ale vůbec nepodtrhují vaše přednosti? Ba naopak, cítíte se v nich silně nepříjemně? Nezoufejte! Plavky Fantasy nabízí různorodé střihy, barvy i vzory, díky nimž si vybere každá žena!

Plavky_vip_pradlo

Menší poprsí? Uděláme z něj přednost!

Nemůžete sehnat kvalitní plavkovou podprsenku pro své menší poprsí? Chyba není na vaší straně. My pro vás řešení máme! Nabízíme příjemnou podprsenku Ysabelmora s push-up efektem. Pěnová výplň zvětší váš dekolt až o dvě velikosti. Přesto však celkový vzhled vypadá přirozeně a vy se budete cítit pohodlně. Podprsenka má vázání za krkem i na zádech. Z toho důvodu je absolutně flexibilní pro většinu žen. Bikinové kalhotky mají též vázání na bocích a ozdobnou bílou výšivku. Podprsenka se pyšní elegantní výšivkou na horní obvodu košíčků.

Bujný dekolt? Dejte mu pěkný tvar!

Sehnat pevnou podprsenku, která udrží velké poprsí ve správné poloze, je skutečně oříšek. A co teprve, když se plavky namočí? Většina z nich zcela selže. To však není náš případ! Myslíme i na dámy s bujným dekoltem. Představujeme vám plavky Fantasy, které jsem určeny přímo pro vás! Mírně vyztužené košíčky dodávají prsům přirozený vzhled a pomocí kostic je drží ve správné poloze. Vysoký střed zaručuje bezpečí při nenadálém předklonu. Široký obvod a pevně všitá ramínka zaručují absolutní pohodlí. Sympatický design v podobě jemného řasení košíčků a pestrého vzoru dodává nositelce na osobitosti.

Stydíte se za své bříško? Tankini jsou krásné a budou vám slušet!

Neustále válčíte se svým bříškem a ne a ne ho dostat do správné formy? Nemusíte se za něj stydět. I když začíná plavková sezóna, i vy se můžete objevit u vody. Váš problém řeší elegantní tankini Curvy Kate, nebo Fantasy, které bříško skryjí, ale neochudí vás o zážitky ze slunných teplých dní. Součástí tankini je podprsenka s vyztuženými bezešvými košíčky. Ramínka můžete kdykoli odepnout a zase připnout, podle potřeby.

Yoga plavky pro střední poprsí

Plavky z kolekce Yoga se vyznačují pestrým vzorem, který upoutá pozornost. Podprsenka je zdobená řasením. Košíčky jsou lehce vyztužené a nařasené, což budí dojem většího dekoltu. Střed podprsenky je nižší, proto se nehodí pro mohutné poprsí. Naopak boční kostice a středně široký obvod zajišťují pohodlné nošení a požadovanou škvírku mezi prsy. Podprsenka se zapíná sponou na zádech, ramínka jsou nastavitelná, ale lze je také uvázat za krkem.

Šijeme na míru!

Máte pocit, že i přes rozsáhlou nabídku pro vás není nic to pravé? To nevadí! Šijeme plavky na míru! Prohlédněte si naše instruktážní videa, podle nichž si zvolíte typ plavek i barvu. Podle vaší míry pak na zakázku zhotovíme plavky přesně pro vás.

61309532_2475948812449414_7513169854052958208_o